Toelichting op het overzicht van baten en lasten
Overzicht van baten en lasten
Terug naar navigatie - - Overzicht van baten en lasten(bedragen x € 1.000) |
Jaarrekening 2025 |
Programmabegroting 2026 |
Programmabegroting 2027 |
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Programma's |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
||
Leefbaarheid |
52.111 |
25.882 |
26.229 |
56.263 |
25.252 |
31.010 |
60.083 |
29.266 |
30.817 |
||
Aantrekkelijke stad |
36.951 |
25.781 |
11.170 |
42.036 |
30.131 |
11.905 |
39.120 |
31.057 |
8.063 |
||
Sociale samenhang |
181.818 |
38.023 |
143.795 |
189.460 |
35.989 |
153.471 |
189.939 |
34.597 |
155.342 |
||
Bestuur |
7.794 |
996 |
6.798 |
5.171 |
1.034 |
4.137 |
4.654 |
1.068 |
3.586 |
||
Totaal Programma's |
278.675 |
90.684 |
187.991 |
292.929 |
92.406 |
200.523 |
293.797 |
95.989 |
197.808 |
||
Overhead |
29.325 |
6.276 |
23.049 |
25.825 |
5.999 |
19.826 |
27.382 |
6.365 |
21.017 |
||
Algemene dekkingsmiddelen |
1.784 |
227.210 |
-225.426 |
2.269 |
228.972 |
-226.703 |
1.759 |
234.688 |
-232.929 |
||
Vennootschapsbelasting |
0 |
0 |
19 |
19 |
19 |
19 |
|||||
Onvoorzien |
255 |
255 |
155 |
155 |
|||||||
Resultaat voor bestemming |
309.783 |
324.169 |
-14.386 |
321.297 |
327.377 |
-6.080 |
323.112 |
337.041 |
-13.929 |
||
Mutaties in reserves |
|||||||||||
Leefbaarheid |
155 |
1.400 |
-1.245 |
270 |
700 |
-430 |
1.291 |
784 |
507 |
||
Aantrekkelijke stad |
9.128 |
4.047 |
5.081 |
9.403 |
2.694 |
6.709 |
7.751 |
546 |
7.205 |
||
Sociale samenhang |
966 |
1.487 |
-521 |
430 |
4.049 |
-3.619 |
-1 |
2.181 |
-2.181 |
||
Bestuur |
1.786 |
2.661 |
-875 |
2.476 |
-2.476 |
50 |
-50 |
||||
Overhead |
507 |
-507 |
188 |
-188 |
1.300 |
86 |
1.214 |
||||
Algemene dekkingsmiddelen |
8.801 |
8.801 |
7.000 |
146 |
6.854 |
7.000 |
7.000 |
||||
Totaal mutaties in reserves |
20.836 |
10.102 |
10.734 |
17.103 |
10.254 |
6.849 |
17.341 |
3.647 |
13.694 |
||
Resultaat na bestemming |
330.619 |
334.271 |
-3.652 |
338.399 |
337.631 |
769 |
340.454 |
340.689 |
-235 |
||
Meerjarenraming 2027-2030
Terug naar navigatie - - Meerjarenraming 2027-2030Meerjarenraming (bedragen x € 1.000) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Programma's |
Saldo |
Saldo |
Saldo |
Saldo |
|
Leefbaarheid |
30.817 |
28.807 |
27.791 |
31.625 |
|
Aantrekkelijke stad |
8.063 |
10.645 |
10.137 |
10.359 |
|
Sociale samenhang |
155.342 |
154.424 |
153.077 |
157.248 |
|
Bestuur |
3.586 |
3.664 |
3.516 |
3.472 |
|
Totaal Programma's |
197.808 |
197.541 |
194.521 |
202.704 |
|
Overhead |
21.017 |
21.689 |
22.256 |
22.345 |
|
Algemene dekkingsmiddelen |
-232.929 |
-225.692 |
-223.207 |
-228.895 |
|
Vennootschapsbelasting |
19 |
20 |
20 |
21 |
|
Onvoorzien |
155 |
155 |
155 |
155 |
|
Resultaat voor bestemming |
-13.929 |
-6.287 |
-6.254 |
-3.670 |
|
Mutaties in reserves |
|||||
Leefbaarheid |
507 |
764 |
3.096 |
-303 |
|
Aantrekkelijke stad |
7.205 |
1.726 |
1.797 |
2.800 |
|
Sociale samenhang |
-2.181 |
-518 |
-336 |
-336 |
|
Bestuur |
-50 |
0 |
0 |
0 |
|
Overhead |
1.214 |
-53 |
-53 |
-53 |
|
Algemene dekkingsmiddelen |
7.000 |
4.805 |
1.000 |
1.500 |
|
Totaal mutaties in reserves |
13.694 |
6.724 |
5.504 |
3.608 |
|
Begrotingsresultaat na bestemming |
-235 |
437 |
-750 |
-63 |
|
Begrotingsresultaat |
235 |
-437 |
750 |
63 |
|
Totaal |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Incidentele baten en lasten
Terug naar navigatie - - Incidentele baten en lastenIncidentele baten en lasten
Terug naar navigatie - Incidentele baten en lasten - Incidentele baten en lastenOp grond van artikel 19, lid c van het BBV dient in de toelichting op het overzicht van baten en lasten, een overzicht van de incidentele baten en lasten opgenomen te worden. In hoofdlijn zijn alle baten en lasten structureel. Of een bedrag incidenteel is, is afhankelijk waarvoor dit bedrag bedoeld is. Ook moet er sprake zijn van een duidelijke einddatum.
Incidentele lasten (bedragen x € 1.000) lasten = - , baten = + |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|---|---|---|---|---|
Programma Leefbaarheid |
||||
Herstratingswerkzaamheden |
-80 |
-80 |
-80 |
-80 |
Bijdrage warmtenet |
-198 |
-174 |
-172 |
|
Programma Aantrekkelijke stad |
||||
Omgevingswet |
-229 |
|||
Kwaliteitsimpuls Kenniswerf |
-500 |
|||
Stadslandgoed Nieuwerve |
-250 |
-100 |
||
Programma Sociale Samenhang |
||||
Pilot Social Return on Investment (budgetoverheveling) |
-50 |
|||
Plan van aanpak Sociaal Domein |
-484 |
|||
Investeringen re-integratie |
-445 |
-445 |
-445 |
-445 |
Pilot ergotherapie |
-100 |
|||
Schuldhulpverlening |
-200 |
-200 |
||
Hervormingsagenda |
-575 |
|||
Zorgwachtlijsten |
-100 |
|||
Bijdrage transitiekosten |
-277 |
-67 |
||
Totaal incidentele lasten |
-2.790 |
-1.590 |
-699 |
-697 |
Toevoegingen aan Reserves |
||||
Algemene reserve |
-7.235 |
-4.805 |
-1.750 |
-1.563 |
Programma Aantrekkelijke stad |
||||
Wind in de Zeilen |
-3.000 |
-1.250 |
500 |
1.500 |
Maritieme en/of cultuur hist. Evenementen |
-63 |
|||
Programma Sociale Samenhang |
||||
Opvang Vluchtelingen |
-195 |
-109 |
-109 |
|
Overhead |
||||
Verkoopopbrengst pand Vredehoflaan |
-1.300 |
|||
Totaal toevoegingen aan reserves |
-11.598 |
-6.250 |
-1.359 |
-172 |
Totaal lasten |
-14.388 |
-7.839 |
-2.058 |
-869 |
Incidentele baten (bedragen x € 1.000) lasten = - , baten = + |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Programma Leefbaarheid |
||||
Verhuuropbrengsten Visserijkade |
||||
Programma Sociale Samenhang |
||||
Rijksbijdrage opvang vluchtelingen |
195 |
109 |
109 |
|
Programma Bestuur |
||||
Aanvullende bijdrage artikel 12 |
7.000 |
4.805 |
||
Overhead |
||||
Verkoopopbrengst pand Vredehoflaan |
1.300 |
|||
Totaal incidentele baten |
8.300 |
5.000 |
109 |
109 |
Onttrekkingen aan Reserves |
||||
Algemene reserve |
437 |
|||
Programma Leefbaarheid |
||||
Degeneratievergoeding glasvezel |
80 |
80 |
80 |
80 |
Transitievisie |
198 |
174 |
172 |
|
Programma Aantrekkelijke stad |
||||
Maritieme en/of cultuur hist. Evenementen |
63 |
|||
Wind in de Zeilen |
500 |
|||
Omgevingswet |
229 |
|||
Stadslandgoed Nieuwerve |
250 |
100 |
||
Programma Sociale Samenhang |
||||
Reserve Sociaal Domein |
2.181 |
713 |
445 |
445 |
Programma Bestuur |
||||
Reserve budgetoverhevelingen |
50 |
|||
Totaal onttrekkingen reserves |
2.853 |
2.028 |
699 |
697 |
Totaal baten |
11.153 |
7.027 |
808 |
806 |
Saldo* |
-3.235 |
-812 |
-1.250 |
-63 |
*Een batensaldo heeft een nadelig effect op het begrotingssaldo en een lastensaldo een voordelig effect. |
||||
Presentatie van het structureel begrotingssaldo (bedragen x € 1.000) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Begrotingssaldo |
235 |
-437 |
750 |
63 |
Waarvan incidentele baten en lasten (saldo)* |
-3.235 |
-812 |
-1.250 |
-63 |
Structureel begrotingssaldo |
3.470 |
375 |
2.000 |
126 |
Structurele toevoegingen en onttrekkingen aan reserves
Terug naar navigatie - - Structurele toevoegingen en onttrekkingen aan reservesStructurele toevoegingen en onttrekkingen aan reserves
Terug naar navigatie - Structurele toevoegingen en onttrekkingen aan reserves - Structurele toevoegingen en onttrekkingen aan reservesStructurele reservemutaties (bedragen x € 1.000) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|---|---|---|---|---|
Structurele onttrekking |
||||
Reserve kapitaallasten programma 1 |
-33 |
-33 |
-33 |
-33 |
Reserve kapitaallasten programma 2 |
-28 |
-28 |
-28 |
|
Reserve aanloopverliezen PG machinefabriek |
-750 |
-821 |
-814 |
-814 |
Reserve nieuwbouw stadsbeheer |
-53 |
-53 |
-53 |
|
Reserve culturele invulling machinefabriek |
-656 |
-225 |
-225 |
|
Reserve afkoop abonnementen Machinefabriek |
-156 |
-156 |
-156 |
-156 |
-939 |
-1.747 |
-1.309 |
-1.309 |
|
Structurele toevoeging |
||||
Reserve Visserijkade |
301 |
359 |
365 |
365 |
Reserve wind in de zeilen |
7.651 |
2.984 |
1.984 |
2.984 |
Reserve afkoop abonnementen Machinefabriek |
990 |
1.320 |
3.620 |
165 |
Reserve maritiem en/of cultureel hist evenem/act |
100 |
100 |
100 |
100 |
9.042 |
4.763 |
6.069 |
3.614 |
|
Totaal |
8.103 |
3.016 |
4.760 |
2.305 |